Početak mečeva svih nivoa u 13h

Црвени ниво (терен 3,4):

група 1

 

Андреј Шћепановић

Ненад Поздер

Александар Фуке

Кузмановић Филип

Борис Делетић

Лариса Синобад

Лазар Катанчевић

Луција Шовњански

Анастасија Петровић

 

 

Група2

 

Маркуш Матеја

Алиса Шћепановић

Милан Петровић

Лана поповић

Војин Танасковић

Уна Новаковић

Луција Грдовић

Игор Станић

Тара Балтић

Филип Илић

 

  1. Нађа Рогановић – Лана Живадиновић
  2. Катја Јерговић – Сара Марковић
  3. Вања Шепетовски – Аница Шобот
  4. Едуардо Сцхембри – Дарко Поздер
  5. Николина Николић – Хелена Мишчевић
  6. Душан Мишељић – Зара Перишић
  7. Даниел Матошевић – Матија Тодоровић
  8. Димитрије Станојевић – Оги Катанчевић
  9. Сара Марковић – Нађа Рогановић
  10. Лана Живадиновић – Катја Јерговић
  11. Вања Шепетовски – Дарко Поздер
  12. Аница Шобот – Едуардо Сцхембри
  13. Николина Николић – Перишић Зара
  14. Хелена Мишчевић – Душан Мишељић
  15. Оги Катанчевић – Даниел Матошевић
  16. Матија Тодоровић – Димитрије Станојевић
  17. Катја Јерговић – Нађа Рогановић
  18. Лана Живадиновић- Сара Марковић
  19. Едуардо Сцхембри – Вања Шепетовски
  20. Аница Шобот – Дарко Поздер
  21. Душан Мишељић – Николина Николић
  22. Хелена Мишчевић – Зара Перишић
  23. Димитрије Станојевић – Даниел Матошевић
  24. Матија Тодоровић – Оги Катанчевић
  1. Мирковић Лука – Шишић Вук
  2. Елијас Макаров – Вито Мартиновић
  3. Сава Гојковић – Реља Брчин
  4. Ажун Тил – Зоран Аврамовић
  5. Милица Антонић – Божа
  6. Радевић Вук – Мирковић Лука
  7. Сава Гојковић – Елијас Макаров
  8. Вито Мартиновић – Реља Брчин
  9. Милица Антонић – Ажун Тил
  10. Божа – Зоран Аврамовић
  11. Шишић Вук – Радевић Вук
  12. Реља Брчин – Елијас Макаров
  13. Вито Мартиновић – Сава Гојковић
  14. Зоран Аврамовић – Милица Антонић
  15. Божа – Ажун Тил
  16. Милош Јовићевић- Бобан
  17. Егић Александар – Матија Игњатовић
  18. Милош Јовићевић – Александар Егић
  19. Бобан – Матија Игњатовић
  20. Матија Игњатовић – Милош Јовићевић
  21. Бобан – Егић Александар